קצרים בזמן? גרים רחוק מהעיר? אוהבים לעשות דברים בעצמכם?
עוד קיצור דרך מהנה שיגרום לכם למלא את הבית בתמונות, הדפסת תמונות בבית!

בעידן המודרני, שבו לכל מדפסת קיימות שלל פונקציות ויכולות שבעבר לא חלמנו עליהן, כמעט לכל מדפסת יש את היכולת להדפיס תמונות על נייר פוטו.
למרות זאת, ישנן מדפסות ייעודיות שעושות זאת טוב יותר!
אז איך זה עובד?

בין המדפסות המובילות בתחום אפשר למצוא את הדגמים הבאים:
- Photosmart של HP
- Pixma של Canon
- DCP של Brother
ושלל דגמים ומותגים נוספים.
מדפסות אלו, הינן מדפסות ייעודיות להדפסת תמונות מקצועיות באיכות גבוהה, ובדרך כלל היצרנים מציעים איתן גם נייר פוטו ייעודי לאותה המדפסת.

אז אחרי שרכשנו את הנייר וחיברנו את המדפסת מה עושים?
דבר ראשון, בוחרים את התמונות אותן נרצה להדפיס. אם יש לכם ידע בעריכה ועיצוב, מומלץ לרטש מעט את התמונות על מנת לקבל תוצאה טובה יותר בהדפסה.
אחרי שהתמונות שלנו מוכנות, נרצה להדפיס אותן.
כאשר נקליק על הדפסת קובץ תמונה, יפתח חלון הגדרות ההדפסה של מערכת ההפעלה. בהדפסת מסמך רגיל בדרך כלל נדלג על חלון זה ופשוט נבחר להדפיס, אולם אם אנחנו רוצים לקבל תוצאת הדפסה טובה, עלינו לשנות את הגדרות ההדפסה.
גודל דף:
ברוב המקרים גודל הדף עליו נדפיס יהיה A4, לפעמים גם נייר הפוטו שקנינו. גודל הדף מופיע על אריזת הדפים ורצוי להתאים את גודל הדף בהגדרות ההדפסה לפני שנדפיס.
איכות:
חשוב לשים לב אילו אפשרויות איכות הדפסה יש לנו ולבחור מבין האפשרויות באיכות הגבוהה ביותר. לרוב האיכות הגבוהה ביותר תהיה 600 DPI, אך אם קיימת אפשרות באיכות גבוהה יותר יש לבחור בה.
סוג הנייר:
גם כאן חשוב להתאים את סוג הנייר ולהגדיר למדפסת את סוג הנייר עליו אנו מדפיסים. שימו לב שהדפסה על נייר פוטו איכותי המותאם למדפסת שלכם אולי תעלה יותר, אבל תקבלו תוצאה טובה יותר ותמונה איכותית יותר.
כדאי להתייעץ בעת רכישת הנייר או המדפסת עם הנייר לגבי איכות ההדפסה שלו לתמונות.
אחרי שסיימנו את הגדרות ההדפסה אפשר להדפיס את התמונות, לחצו "הדפס" וצאו לדרך!צרו קשר

×
×
×
נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA